Adanalı bir kişi İncirlik Hava Üssü'ne girdi. Adana'lı Chris Evans, Craig Campbell ve Scarlett Johansson ile fotoğraf çektirdi ve bir anda Amerika'nın gündemine oturdu.

Adanalı bir kişi İncirlik Hava Üssü'ne girdi. Adanalı Chris Evans,  Craig Campbell ve Scarlett Johansson ile fotoğraf çektirdi ve bir anda Amerika'nın gündemine oturdu. Mesele onun resim çektirmesi değil, Amerikan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford'un olduğu bir ortama sivil bir kişinin nasıl girdiği ve bu kişinin nasıl CİA ve FBI ajanlarının gözünden kaçtığıdır.

Amerika bu kadar sıkı korunan ve onlarca CİA ve FBI ajanının koruduğu bir üsse nasıl girildiği meselesi iki gündür Amerika'nın gündeminde. İşte Adanalının paylaştığı mesaj ve resimler...

Alıntıdır!

Toplanın beyler hayatım boyunca unutamayacağım 2. anıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

site olarak scarlett johansson hayranıyız hepimiz, dün kendisi basketbolcu ray allen, kaptan amerika'daki chris evans ve bazı amerikalı ünlülerle adana'ya geldi, adana diyorum ama incirlik üssüne amerikalı askerlere moral vermeye geldi ben de fırsatı değerlendirmek için üsse bir yolunu bulup girdim, scarlett için sınırları zorladım riske girdim ve üsse girebildim, ama scarlett geleceği için sanırım içeride yoğun bir güvenlik vardi, fbı ve özel korumalar bile gelmişti. hatta amerikan genelkurmay başkanı bile gelmişti duyduğuma göre.

neyse scarlett ve ekibinin akşam 7de yemekhaneye geleceğini öğrendim, yemekhanenin tam karşısında yattım pusuya bu arada etrafım hep amerikalı ve ispanyol alman asker falan dolu ben ise kafamda şapka ve sivil. çevredeki tek sivil benim inanılmaz dikkat çekiyorum.

neyse 7ye yaklaştı saat hayvan gibi amerikan arabaları geldi, jammer, otobus vs. bi baktim otobüsten ray allen, scarlett johansson, kaptan amerikadaki chris evans falan indi, ben korktum yanlarına gidemedim, uzaktan mal gibi baktım, çünkü etrafında korumalar ve hep üniformalı askerler var ve ben hala sivil, neyse etraf sesizleşti millet içeri girdi dışarıda sadece takım elbiseli, kulaklıklı 3 tane koruma var, içeride ünlüler yemek yiyor, fotolar çekiliyor free takılıyorlar yani vs, gaza geldim içeri girmeye karar verdim, bu arada içeride hep kamuflajlı komutanlar askerler.

neyse baktım kapıdaki takım elbiseli korumalar beni sallamadı elimle ittim kapıyı girdim. ve içerideydim inanılmaz, bazı askerler yemek yiyor, bazıları, fotograf çekiliyor, ve şaka gibi televizyonda nba maçı açık nba izliyorlar (lan içeride nba starı ray allen var sen tvden izliyosun) neyse baktım scarlett orada ve etrafında tek sıraya girmiş amerikalılar fotograf çektiriyor. bir kaç dakika kendime gelemedim, sonra sikerim sıraya girersem sıra gelmez dedim kaynak yaptım en öne. kimse hiç bir şey demedi, adamlar düzene alışmış.

scarlett'in yanında foto çekilmek için beklerden o beni farketti ve elini belime atti,sarılabilir miyim sana dedim bana kalmadan kendi sarildi o an hayat durdu benim için hemen verdim telefonu 3-5 tane foto çekildim, hayatımın en güzel anlarından biriydi ama hala içerideki tek sivil kıyafetli bendim ( bu sivil kıyafet hikayenin sonunda cok işe yaradi ama) neyse ray allen ve chris evans'la da 3-5 foto çekildikten sonra, scarlettin yanında aldım soluğu tekrar, son 1 foto daha çekerken korumalar geldi, bir tanesi beni dürttü ve bu son foto hadi gidiyoruz dedi, çekti aldi scarlett'i, o sırada etrafta asker ve diğer korumalar etten koridor oluşturmuştu, şaka gibi ama kendimi o koridorun içinde buldum, önde scarlett arkasında koruma, korumanın arkasında ben, benim arkamda chris evans, ray allen ve 1-2 koruma daha, ben de aralarında kaldım sanki ünlü biriymiş gibi yürüyorum, herkes bize bakıyor bu arada, neyse hep beraber yemekhaneden çıktık, orda da scarletti yakaladım 2 foto da orda çektim.

akşam 8de apron kenarında ufak bir etkinlik yapılacaktı, soluğu orda aldım ünlüler de oraya gitti, ama beni içeri almadı kapıdaki amerikan askeri, id kart ve üniforma sordu, yok diyince giremezsin dedi, ben de oralarda vakit geçirdim sonra yine bir yolunu bulup aprona girdim, içeride f16 ve bilimum savaş uçakları vardi, baktım scarlett ve diğer ünlüler toplu fotolar çekiliyor, yemekhanede çok rahat ortam vardi burası çok kalabalıktı, yemişim toplu fotoyu dedim ben tek çekildim amk :):):) neyse orda da şöyle bi selfi yaptım bi kaç foto çektim ve üssden ayrıldım.

hikayenin başında unutamayacağım 2. anı dedim çünkü 1. sırada; 2012 yılında amerika-ispanya arasında oynanan basketbol maçına saha içine kadar kaçak girip, lebron, kobe falan görüp dışarı atıldığım olay var. sonra bilet alıp girmiştim ama saha içine kadar kaçak girmek ayrı bir maceradır benim için. 3. sıraya ise 2010 yılındaki türkiye-amerika basketbol final maçına kaçak girdiğim olayı koyabilirim.

neyse beyler anı bu, umarım siteyi orada güzel temsil etmişimdir. ne de olsa bu kadının hayranıyız ve bunu yapacak birilerini olması lazımdı. kalın sağlıcakla.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Facebook Yorumları