Bay Pamuk

Mustafa Denizli Beşiktaşın Başındayken Gaitan Çok İstemiş Ama?

Katıldığı bir spor programında Galatasaray-Benfica maçı öncesinde karşılaşmayı değerlendiren Mustafa Denizli, yıllar önce yaşadıkları ilginç bir transfer itirafında bulundu. Beşiktaş’ta Teknik Direktörken Benfica'nın yıldızı Nico Gaitan'ı transfer etmek için epey uğraştıklarını belirten Mustafa Denizli, o zaman bu transferin niçin gerçekleşmediği ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mustafa Denizli'nin açıklaması şöyle; "Yıllar evvel Beşiktaş'ın başındayken çok isteyip de alamadığımız bir oyuncu vardı. Şu anda Benfica'da forma giyen Arjantinli Nico Gaitan. Resmi görüşmeleri yürütmek amacıyla yetkililerimizi Arjantin'e göndermek üzereydik.fakat o günlerde Gaitan’ın çok ağır bir trafik kazası geçirdiğini öğrendik.İyileşip iyileşmeyeceği ile ilgili hatta hayatta kalır mı diye günlerce başında beklendi.Gaitan aradan uzun bir zaman geçtikten sonra iyileşip Benfica'ya transfer oldu. Sonrasında azimle yükselen bir başaı grafiğnin olduğunu ve takımında kendini nasıl gösterdiğini görüyorsunuz."dedi.

Bu haber 2015-10-27 15:08:47 eklendi ve 191 kez okundu
Mustafa Denizli Beşiktaşın Başındayken Gaitan Çok İstemiş Ama?

Katıldığı bir spor programında Galatasaray-Benfica maçı öncesinde karşılaşmayı değerlendiren Mustafa Denizli, yıllar önce yaşadıkları ilginç bir transfer itirafında bulundu.


Beşiktaş’ta Teknik Direktörken Benfica'nın yıldızı Nico Gaitan'ı transfer etmek için epey uğraştıklarını belirten Mustafa Denizli, o zaman bu transferin niçin gerçekleşmediği ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Mustafa Denizli'nin açıklaması şöyle;


"Yıllar evvel Beşiktaş'ın başındayken çok isteyip de alamadığımız bir oyuncu vardı. Şu anda Benfica'da forma giyen Arjantinli Nico Gaitan. Resmi görüşmeleri yürütmek amacıyla yetkililerimizi Arjantin'e göndermek üzereydik.fakat o günlerde Gaitan’ın çok ağır bir trafik kazası geçirdiğini öğrendik.İyileşip iyileşmeyeceği ile ilgili hatta hayatta kalır mı diye günlerce başında beklendi.Gaitan aradan uzun bir  zaman geçtikten sonra iyileşip Benfica'ya transfer oldu. Sonrasında azimle yükselen bir başaı grafiğnin olduğunu ve takımında  kendini nasıl gösterdiğini görüyorsunuz."dedi.

ETİKETLER :
  HABERLERE YORUM YAPARAK SİZDE FİKRİNİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ
  Adınız :
  E-Mail :
  Başlık :
  Yorumunuz :
  Güvenlik :
  Değiştir  

KÖŞE YAZARLARI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

FOTO GALERİ