Bay Pamuk

Facebook Ypyeni Bir Uygulama Daha Messenger Ubergeliyor

Gün geçmiyor ki facebook yeni bir uygulamayla karşımıza çıkmasın.Facebook son olarak internet üzerinden çalışan taksi şirketi Uber ile anlaştı.. Bu uygulama facebook kullanıcılarına Uber araçları çağırma fırsatı sunacak.Facebook kullanıcıları telefonlarına ayrıca Uber uygulaması nı yüklemek zorunda olmayacak. Facebook şirketi "Messenger'da Uber" uygulamasının ABD'nin bazı kentlerinde bu hafta başlayacağını bildirdi.

Bu haber 2016-01-21 19:15:45 eklendi ve 307 kez okundu
Facebook Ypyeni Bir Uygulama Daha Messenger Ubergeliyor

Gün geçmiyor ki  facebook yeni bir uygulamayla karşımıza çıkmasın.Facebook son olarak  internet üzerinden çalışan taksi şirketi Uber ile anlaştı.. Bu uygulama facebook kullanıcılarına  Uber araçları çağırma fırsatı sunacak.Facebook kullanıcıları telefonlarına ayrıca Uber uygulaması nı yüklemek zorunda olmayacak. Facebook şirketi "Messenger'da Uber" uygulamasının ABD'nin bazı kentlerinde bu hafta başlayacağını bildirdi.

Facebook'unyaklaşık  1.5 milyar kullanıcısı mevcut. Uber ise mali açıdan dünyanın en büyük taksi çağırma uygulaması. Ortaklık girişimi başarılı olursa Uber milyonlarca yeni muhtemel müşteriye ulaşabilecek.

Facebook'un Messenger uygulaması dünya çapında 700 milyon kişi tarafından kullanılıyor."Messenger'daUber'i çağırmak, takip etmek ve ödeme yapmak bir mesaj laşmak gibi basitleşecek" dedi. Facebook daha fazla ülkede başka ortaklıkların da peşinde olduğunu bildirdi. Uygulamanın "ÇOK basit" olacağını söyleyen Facebook "Şoför statüsü güncellemeleri ve ödeme fişleri Uber ile sizin aranızda özel bir sohbette iletilecek" dedi.

 

Uber ve Facebook kullanıcılarına Promosyon  olarak20 dolara kadarki ilk yolculuklarını ücretsiz sunuyor. 

ETİKETLER :
  HABERLERE YORUM YAPARAK SİZDE FİKRİNİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ
  Adınız :
  E-Mail :
  Başlık :
  Yorumunuz :
  Güvenlik :
  Değiştir  

KÖŞE YAZARLARI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

FOTO GALERİ